Wyniki |
FU10-24 (0) |
FU10-27 (0) |
FU10-30 (0) |
FU10-33 (0) |
FU10-36 (0) |
FU10-40 (0) |
FU12-27 (0) |
FU12-30 (0) |
FU12-33 (0) |
FU12-36 (0) |
FU12-40 (0) |
FU12-44 (0) |
FU12-48 (0) |
FU12p48 (0) |
FU14-30 (1) |
1. | Jagoda GROŃSKA | Klub Sportowy Judo Gwardia w K |
FU14-33 (2) |
1. | Aleksandra SZNAJDER-WITUŚ | MKS Juvenia Wrocław |
2. | Emilia ŁUKSZA | GKS Czarni Bytom |
FU14-36 (7) |
1. | Iga FROSZTĘGA | UKS JUDO Mysłowice |
2. | Hanna CHOJNACKA | GKS Czarni Bytom |
3. | Julia SIENKIEWICZ | Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Oliwia LISEK | UKS Gimnazjon |
FU14-40 (10) |
1. | Wiktoria DORA | Klub Środowiskowy Judo AZS Opole |
2. | Marta SETLAK | UKS Gimnazjon |
3. | Ewa ŻMURKO | UKS Aquastacja judo Gdańsk |
3. | Maria GOŚCINIECKA | WSS Winner Wrocław |
5. | Gabriela KŁOBUCH | KS Akademia Sparta Skoczów |
5. | Miriam ELEND | UKS Opty |
7. | Józefina WIŚNIEWSKA | UKS GALEON GDYNIA |
7. | Iga PRZYBYLSKA | MUKS KOKORO |
FU14-44 (11) |
1. | Magda SCHENK | GKS Czarni Bytom |
2. | Kaja SOBIERAJSKA | Uczniowski Klub Sportowy Pohl Judo Przemęt |
3. | Sandra SZAŁKIEWICZ | UKS JUDO Mysłowice |
3. | Judyta DRYWA | UKS GALEON GDYNIA |
5. | Julia WÓJCIK | GKS Czarni Bytom |
5. | Wiktoria SAMOKAR | MOS ZATOKA BRANIEWO |
7. | Emilia ŁUSZPIŃSKA | UKS 10 Bydgoszcz |
7. | Lucie ČERNÁ | Sakura judo Liberec |
FU14-48 (10) |
1. | Karolina KRYCH | GKS Czarni Bytom |
2. | Iga KOŁACZYŃSKA | UKS IPPON MDK KUTNO |
3. | Weronika KAZUBSKA | UKS Praskie Centrum Sportu |
3. | Nicol MACHACKOVÁ | Sakura judo Liberec |
5. | Justyna KALINOWSKA | UKS Judo Sensei Stare Proboszo |
5. | Kateřina BLAŽKOVÁ | Sakura judo Liberec |
7. | Oliwia GĄSIECKA | UKS Praskie Centrum Sportu |
7. | Martyna DOPIERAŁA | GKS Czarni Bytom |
FU14-52 (14) |
1. | Monika GONSIOR | Klub Środowiskowy Judo AZS Opole |
2. | Maja Kikolska KIKOLSKA | UKS Judo Sensei Stare Proboszowice |
3. | Konstancja WIŚNIEWSKA | UKS Galeon Gdynia |
3. | Klaudia TOMASZEWSKA | UKS Judo Tuliszków |
5. | Zuzanna WIECZOREK | Bydgoski Klub Sportowy Judo |
5. | Julia WITULSKA | UKS Praskie Centrum Sportu |
7. | Wiktoria WISZKOWSKA | GKS Czarni Bytom |
7. | Maja KARAŚ | Judo Koch Szczecin |
FU14-57 (10) |
1. | Aleksandra DUCKA | GKS Czarni Bytom |
2. | Róża WYSOCKA | UKS Praskie Centrum Sportu |
3. | Maja SZYMAŃSKA | MKS Juvenia Wrocław |
3. | Gloria TOMYS | GKS Czarni Bytom |
5. | Martyna MICHALSKA | Klub Środowiskowy Judo AZS Opole |
5. | Nicola PIKOSZ | Akademia Judo Poznań |
7. | Ewa KOSIOR | OŚ AZS POZNAŃ |
7. | Łucja PAWLICKA | UKS Judo Tuliszków |
FU14p57 (11) |
1. | Nicole WIDŁAK | GKS Czarni Bytom |
2. | Alicja WOJTCZAK | UKS IPPON MDK KUTNO |
3. | Julia TROKA | UKS 10 Bydgoszcz |
3. | Martyna SKORUPIŃSKA | Uczniowski Klub Sportowy Pohl Judo Przemęt |
5. | Gabriela WOJCIECHOWSKA | UKS Junior Lipno |
5. | Amelia CYGAN | GKS Czarni Bytom |
7. | Agata KIEŁCZYKOWSKA | UKS Praskie Centrum Sportu |
7. | Oksana STĘPIEŃ | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
FU16+70 (10) |
1. | Oliwia ZIEWALICZ | UKS SKORPION Judo Krosno |
2. | Joanna GRUDZIŃSKA | "TS ""Gwardia"" Olsztyn Olszty |
3. | Julia DĄBKOWSKA | UKS Halinów Team Halinów |
3. | Nikola KAMIŃSKA | AKS Strzegom |
5. | Martyna MIOTEK | "GKS ,,Olimpia"" Grudziądz" |
5. | Temida PODZIO | UKS-47 Bushido Morus Szczecin |
7. | Zofia EIBIN | UKS SKORPION Judo Krosno |
7. | ZUZANNA LITWIŃSKA | "TKS ""Judo"" Toruń" |
FU16-36 (3) |
1. | Maria JAKÓBCZYK | KUMA Judo Warszawa |
2. | Maja MAJEWSKA | Klub Środowiskowy AZS Gliwice |
3. | Lisek OLIWIA | UKS Gimnazjon Suchy Las |
FU16-40 (10) |
1. | Kinga CHMIELEWSKA | GKS Czarni Bytom |
2. | Wiktoria DORA | Klub Judo AZS Opole |
3. | Amelia BUDZISZ | GKS Czarni Bytom |
3. | Anna KUTYŁA | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie- |
5. | Karolina ROSA | GKS Czarni Bytom |
5. | Setlak MARTA | UKS Gimnazjon Suchy Las |
7. | Julia WALENDZIK | "UKJ ""Lemur"" Warszawa" |
7. | Hanna SIEDLECKA | "GKS ,,Olimpia"" Grudziądz" |
FU16-44 (16) |
1. | ZUZANA PŘICHYSTALOVÁ | Czech Judo Federation U15-Team |
2. | Kinga NOWAK | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie- |
3. | Sandra SZAŁKIEWICZ | "Uczniowski Klub Sportowy ""JU |
3. | Zuzanna SKRZYPCZAK | UKS SPARTA SŁAWA Sława |
5. | Wiktoria MICHALSKA | "KS ""CIESZYN"" Cieszyn" |
5. | Julia ŻMUDA | MKS Pałac Młodzieży Katowice |
7. | Lucie ČERNÁ | Sakura judo Liberec |
7. | Judyta DRYWA | UKS Galeon Gdynia |
FU16-48 (20) |
1. | Daniela BADURA | GKS Czarni Bytom |
2. | Aleksandra WYBAŃSKA | KS Budowlani Sosnowiec |
3. | Ewa JUSZCZAK | Klub Judo AZS Opole |
3. | Wiktoria ŚLĄZOK | GKS Czarni Bytom |
5. | Pola STEC | UKS Pohl Judo Przemęt |
5. | Natalia SAWICKA | GKS Czarni Bytom |
7. | TEREZA DOLEJŠKOVÁ | Czech Judo Federation U15-Team |
7. | Anna ŚWITNIEWSKA | Klub Judo AZS Opole |
FU16-52 (30) |
1. | MARTYNA JANASZEK | AKS Strzegom |
2. | Zuzanna STARCZYŃSKA | MKS Pałac Młodzieży Katowice |
3. | LEONA ŠČERBOVÁ | Czech Judo Federation U15-Team |
3. | Emilia JAGIEŁŁO | JUDO TORA Wierzchosławice |
5. | Natalia PODOLAK | UKJ Legion Zamość |
5. | SABINA ŠIMÁNKOVÁ | Czech Judo Federation U15-Team |
7. | Martyna GAŁEK | KS Start Radom |
7. | MAJA GUTOWSKA | Klub Judo Shamo Ełk Ełk |
FU16-57 (26) |
1. | Marcelina WROCŁAWEK | KS Budowlani Sosnowiec |
2. | Julia JAMROSZCZYK | Klub Środowiskowy AZS Gliwice |
3. | Nina HYNEK | MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
3. | Justyna MAŁACHA | LKS Szubinianka Szubin |
5. | ŠTĚPÁNKA HOJDAROVÁ | Czech Judo Federation U15-Team |
5. | Aleksandra JARKOWSKA | UKS Gimnazjon Suchy Las |
7. | Julia HOŁYSZ | "Wrocławskie Stowarzyszenie Sp |
7. | Gabriela CZYŻEWSKA | "TS ""Gwardia"" Olsztyn Olszty |
FU16-63 (25) |
1. | Aleksandra KOWALEWSKA | Klub Sportowy Nastula Club War |
2. | Dominika KUŹMA-EBEL | UKS Galeon Gdynia |
3. | Wiktoria BARON | GKS Czarni Bytom |
3. | Anna BEDNARZ | UKS 15 Krosno |
5. | Emilia WOŁKOWICZ | Klub Środowiskowy AZS Gliwice |
5. | Wiktoria GĘBKA | KS Budowlani Sosnowiec |
7. | Alicja JANECZKO | "Uczniowski Klub Sportowy ""JU |
7. | Julia MICHALSKA | "GKS ,,Olimpia"" Grudziądz" |
FU16-70 (8) |
1. | Amelia KLOP | GKS Czarni Bytom |
2. | Monika SAWCZUK | "KS ""Akademia Sparta"" Skoczó |
3. | Wanessa PABIŚ | KS Budowlani Sosnowiec |
3. | Zuzanna MIKOŁAJCZAK | Klub Sportowy Judo Gwardia w K |
FU18-48 (1) |
1. | Kaja GAJDAMAKIN | UKS Feniks Bytom |
FU18-52 (4) |
1. | Aleksandra WENZEL | Poznański Klub Sportowy OLIMPIA |
2. | Wiktoria GRABOWSKA | PTS Gwardia Bydgoszcz |
3. | Paula MARKIEWICZ | UKS Judo Tuliszków |
3. | Justyna LENARCIAK | Uczniowski Klub Sportowy Opty |
FU18-57 (5) |
1. | Aleksandra JARKOWSKA | UKS Gimnazjon Suchy Las |
2. | Varvara SYROMYATNIKOVA | MUKS KOKORO |
3. | Emilia SKARBEK | PTS Gwardia Bydgoszcz |
3. | Aleksandra DRZEMICKA | WSS Winner Wrocław |
5. | Yarmoluk ANASTASIY | yarclub |
FU18-63 (4) |
1. | ANIKA ŁOZIŃSKA | KLUB JUDO SAMURAJ KOSZALIN |
2. | Kinga BIAŁECKA | Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Alicja JANECZKO | UKS JUDO Mysłowice |
3. | Dorota MAŃKA | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
FU18-70 (1) |
1. | Martyna TOPKA | GKS Olimpia Grudziądz |
FU18p70 (3) |
1. | Yanina NOVOSELSKA | MUKS KOKORO |
2. | Oliwia NAPIERALSKA | UKS ÓSEMKA Nowa Sól |
3. | Tamara TORCHINAVA | KS JUDO TIGERS |
MU10-23 (0) |
MU10-26 (0) |
MU10-29 (0) |
MU10-32 (0) |
MU10-35 (0) |
MU10-38 (0) |
MU10-42 (0) |
MU10-46 (0) |
MU10-50 (0) |
MU12-26 (0) |
MU12-29 (0) |
MU12-32 (0) |
MU12-35 (0) |
MU12-38 (0) |
MU12-42 (0) |
MU12-46 (0) |
MU12-50 (0) |
MU12-55 (0) |
MU12p55 (0) |
MU14-32 (7) |
1. | Jan KOLONDRA | KS Akademia Sparta Skoczów |
2. | Jędrzej KURDUN | KS Akademia Sparta Skoczów |
3. | Adam SIARKOWSKI | GKS Czarni Bytom |
3. | MIchał WÓJTOWICZ | Uczniowski Klub Sportowy Opty |
MU14-35 (14) |
1. | Illia OLIINYK | MUKS KOKORO |
2. | Szymon LAMPART | UKJ Millenium Rzeszów |
3. | Mate ZVIADAURI | UKS Czerwone Smoki Toshi |
3. | Tymoteusz LIC | ukstomita |
5. | Nicolas WITKOWSKI | UKS 10 Bydgoszcz |
5. | Paweł ŚWITAŁA | GKS Czarni Bytom |
7. | Brajan MAZUR | Klub Środowiskowy Judo AZS Opole |
7. | Antoni WALCZAK | WSS Winner Wrocław |
MU14-38 (21) |
1. | Denis LIWOCHA | TSV Rudow Berlin |
2. | Krystian JAROSIK | MUKS KOKORO |
3. | Bartosz WOŹNIAK | UKS GALEON GDYNIA |
3. | Marcel RESIAK | MKS Juvenia Wrocław |
5. | Oleksandr BENKOV | KS Gwardia Łódź |
5. | Dorian GÓRA | Uczniowski Klub Sportowy Jedenastka |
7. | Konrad ZIEMIŃSKI | KS Akademia Sparta Skoczów |
7. | Kacper FABISZAK | UKS Górnik Konin |
MU14-42 (18) |
1. | Artem SHEVCHENKO | KS Gwardia Łódź |
2. | Tadeusz KSIĄŻKIEWICZ | MUKS KOKORO |
3. | Tomasz JACKOWSKI | GKS Czarni Bytom |
3. | Dawid KOPCZYŃSKI | Klub Środowiskowy Judo AZS Opole |
5. | Szymon ANTKOWIAK | UKS Junior Lipno |
5. | Dominik RAINKO | UKS Aquastacja judo Gdańsk |
7. | Mateusz KOŁACZKIEWICZ | UKS ÓSEMKA Nowa Sól |
7. | Adam MOZOL | Towarzystwo Sportowe GWARDIA Olsztyn |
MU14-46 (23) |
1. | Mateusz PANKOWSKI | Klub Środowiskowy Judo AZS Opole |
2. | Denis TOMCHUK | KS Gwardia Łódź |
3. | Jakub MOKSIK | UKS Judo Tuliszków |
3. | Szymon STANIEK | KS Akademia Sparta Skoczów |
5. | Jakub TOMASZEWSKI | UKS 10 Bydgoszcz |
5. | Maksymilian MADEJ | Bydgoski Klub Sportowy Judo |
7. | Jakub KOBYLIŃSKI | Akademia Judo Poznań |
7. | Marcel MOŻDŻEŃ | UKS Gimnazjon |
MU14-50 (15) |
1. | Marcin JEWTUCH | Poznański Klub Sportowy OLIMPIA |
2. | Oskar HWAŁEK | Poznański Klub Sportowy OLIMPIA |
3. | Max HADYŃSKI | UKS Gimnazjon |
3. | Maciej KOZŁOWSKI | Klub Środowiskowy Judo AZS Opole |
5. | Witold FORDOŃSKI | KS Gwardia Łódź |
5. | Konrad PLANK | UKS Gimnazjon |
7. | Hubert KACZMARCZYK | Akademia Judo Poznań |
7. | Mateusz DERLATKO | UKS Szóstka Rawicz |
MU14-55 (14) |
1. | Mateusz GRZEŚKIEWICZ | UKS GALEON GDYNIA |
2. | Karim QADDOURAH | GKS Czarni Bytom |
3. | Piotr GISZCZAK | UKS Judo Sensei Płock |
3. | Filip KARKOTKA | Towarzystwo Sportowe GWARDIA Olsztyn |
5. | Szymon HOŁOMEJ | UKS GALEON GDYNIA |
5. | Anatol ZACHAREWICZ | MKS Juvenia Wrocław |
7. | Sebastian FILIPOWICZ | UKS Tomita |
7. | Kacper KOSZ | UKS 10 Bydgoszcz |
MU14-60 (10) |
1. | Mikołaj KACZOREK | GKS Czarni Bytom |
2. | Mateusz ANDRZEJCZAK | ULKS Ippon Jarocin |
3. | Marcin SZATKOWSKI | UKS GALEON GDYNIA |
3. | Maksymilian STRAUSS | Towarzystwo Sportowe GWARDIA Olsztyn |
5. | Jakub MUSZYŃSKI | Akademia Judo Poznań |
5. | Kacper KURPIEL | MKS Juvenia Wrocław |
7. | Piotr GŁUCHOWSKI | Praskie Centrum Sportu |
7. | Filip WARAKSA | UKS GALEON GDYNIA |
MU14-66 (9) |
1. | Franciszek LEWANDOWSKI | GKS Czarni Bytom |
2. | Adrian SZUROWSKI | Uczniowski Klub Sportowy Opty |
3. | Paweł ROSZAK | UKS GALEON GDYNIA |
3. | Maksym ZUBRZYCKI | UKS Junior Lipno |
5. | Szymon AUGUSTYNIAK | UKS ÓSEMKA Nowa Sól |
5. | Grzegorz KROLL | MLUKS JUDO KCYNIA |
7. | Filip SANDAK | UKS ÓSEMKA Nowa Sól |
7. | Alan Hejwosz HEJWOSZ | UKS Junior Lipno |
MU14p66 (6) |
1. | Jakub DUSZKA | UKS 10 Bydgoszcz |
2. | Adam SKOCZYLAS | KS Akademia Sparta Skoczów |
3. | Paweł MISZTAL | GKS Czarni Bytom |
3. | Jakub CICHOMSKI | MUKS KOKORO |
MU16+90 (8) |
MU16-42 (24) |
1. | Hubert BIEDRZYCKI | UKS Conrad Gdańsk |
2. | Ihor CHERNIAK | "KS ""Gwardia"" Łódź" |
3. | Adam HRYNIEWICZ | Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole |
3. | MATĚJ VARMUŽKA | Czech Judo Federation U15-Team |
5. | Oliwier KOZŁOWSKI | "KS ""CIESZYN"" Cieszyn" |
5. | Bartosz WIWATOWSKI | UKS Kodokan Toruń |
7. | Juliusz ŻURAWSKI | MKS Pałac Młodzieży Katowice |
7. | Paweł SURDEL | UKJ Millenium Rzeszów |
MU16-46 (28) |
1. | Mateusz FITYKA | GKS Czarni Bytom |
2. | Oliwier NOWOK | Klub Środowiskowy AZS Gliwice |
3. | DAVID ŠOPINEC | Czech Judo Federation U15-Team |
3. | Stanisław PIECHOTA | UKS Judo Panda Warszawa |
5. | Eryk WAGA | "MKS ""Pałac Młodzieży - Łódź" |
5. | Szymon PANEK | Polonia Rybnik |
7. | Mateusz KALWAS | UKS Judo Sensei Płock |
7. | Igor DZIADOWIEC | T.S.MOSiR Bochnia |
MU16-50 (43) |
1. | Kurilov GLEB | yarclub |
2. | Kamil MICHNA | GKS Czarni Bytom |
3. | Kamil KUSTRZYCKI | Klub Sportowy Judo Gwardia w K |
3. | Aleksander WALKIEWICZ | JUDO TORA Wierzchosławice |
5. | Dominik JAGUSZ | Klub Sportowy Judo Gwardia w K |
5. | Nazar KOHUT | "KS ""Gwardia"" Łódź" |
7. | Arseniv SHTEVBLIK | YAR Club Rosja |
7. | Jan DZIGA | MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
MU16-55 (50) |
1. | Jakub OKUNIEWICZ | GKS Czarni Bytom |
2. | FILIP OTEVŘEL | Czech Judo Federation U15-Team |
3. | Vitalii AMBROZIAK | MUKS KOKORO Łódź |
3. | Eryk NEUMANN | MKS Olimpijczyk Włocławek |
5. | Adrian SAŁATA | UKS GRIZZLY Gdańsk |
5. | Fabrycjusz TARKOWSKI | Klub Judo AZS Opole |
7. | Adam KAZIMIERCZAK | KS Yawara Warszawa |
7. | Krawczyk BARTOSZ | UKS Judo Panda Warszawa |
MU16-60 (55) |
1. | Maksymilian NOWAK | UKS 10 Bydgoszcz |
2. | Mikołaj APOLINARSKI | UKS 10 Bydgoszcz |
3. | DANIEL BAYER | Czech Judo Federation U15-Team |
3. | Heorhii RYMKEVYCH | "KS ""Gwardia"" Łódź" |
5. | Marcin ŚWIDWA | "UKJ ""Lemur"" Warszawa" |
5. | Adam DEREŃ | UKJ Millenium Rzeszów |
7. | Sergiusz STAŃCZEWSKI | UKS Kodokan Toruń |
7. | Bartosz LEPIANKA | "UKJ ""Lemur"" Warszawa" |
MU16-66 (33) |
1. | Dawid SZULIK | Polonia Rybnik |
2. | Dorian HEFLIK | GKS Czarni Bytom |
3. | Wiktor BŁASIK | UKS Judo Wolbrom |
3. | Dawid MADEJCZYK | GKS Czarni Bytom |
5. | FILIP CZUPIL | UKS NAKANO Pogwizdów |
5. | Maksymilian ŻAKOWSKI | "UKS ""Orkan"" Sochaczew" |
7. | Mateusz HYPTA | UKS Judo Kraków Kraków |
7. | Paweł BOGACKI | UKS Galeon Gdynia |
MU16-73 (33) |
1. | Szymon RADZIUSZ | UKS Ósemka Nowa Sól |
2. | Michał WĄSIKOWSKI | Judo Legia Warszawa Warszawa |
3. | Bartłomiej SZADEJKO | UKS Conrad Gdańsk |
3. | Marcin GAWEK | Klub Środowiskowy AZS Gliwice |
5. | Jarosław GIEMBICKI | "PKS ""OLIMPIA"" Poznań" |
5. | Wiktor DODAJEWSKI | PKS GWARDIA Szczytno |
7. | Adam BIAŁUCHA | UKJ ARCUS Warszawa |
7. | Wojtek KALETA | LUKS Jusport Justynów |
MU16-81 (12) |
1. | Vitalii BARANOV | YarClub Rosja |
2. | Damian KUBIAK | Klub Sportowy Akademia Judo Po |
3. | Jakub KIELESIŃSKI | Judo Legia Warszawa Warszawa |
3. | Filip BĘBEN | UKS 15 Krosno |
5. | Bartosz MOĆKUN | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie- |
5. | Paweł GOŁASZEWSKI | "UKSJ ""NIPPON"" Olsztyn" |
7. | Mateusz OLEKSY | GKS Czarni Bytom |
7. | Szymon ZWOLAK | MKS ŻAK Ełk |
MU16-90 (10) |
1. | Dawid PĘKACKI | "UKJ ""Lemur"" Warszawa" |
2. | Marcel DOBRIAN | MKS Olimpijczyk Włocławek |
3. | Kamil BASTA | GKS Czarni Bytom |
3. | Jakub SKRODZKI | UKS Opty Gdynia |
5. | Jan WALIGÓRA | UKS Gimnazjon Suchy Las |
5. | Jan CZERNIAWSKI | Klub Sportowy Akademia Judo Po |
7. | Wiktor MADAJ | MKS Pałac Młodzieży Katowice |
7. | KURSZEWSKI MARCIN | GKS Żukowo |
MU18-46 (1) |
1. | Jan BAŚIŃSKI | UKS Gimnazjon |
MU18-50 (6) |
1. | Dymytro MYKHAILENKO | Ukraina MSMS |
2. | Vladyslav LEONTIEV | KS Gwardia Łódź |
3. | Bartosz DURSKI | OŚ AZS POZNAŃ |
3. | Yurii KALINCHYK | MUKS KOKORO |
MU18-55 (8) |
1. | Danylo KULINYCH | Ukraina MSMS |
2. | Hlib DUBINA | MSMS Ukraina |
3. | Filip BIELIŃSKI | Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Bohdan KUTS | MSMS Ukraina |
MU18-60 (11) |
1. | Kacper ROLA | Klub Sportowy START w Radomiu |
2. | GRZEGORZ BABIRECKI | KLUB JUDO SAMURAJ KOSZALIN |
3. | Wojciech KAZIMIERCZAK | KS Yawara |
3. | Vitalii POLISHCHUK | MUKS KOKORO |
5. | Yevhen TARASENKO | Ukraina MSMS |
5. | Mateusz OSOWSKI | Klub Sportowy START w Radomiu |
7. | Dominik PAŚ | MKS Juvenia Wrocław |
7. | Wiktor OWSIANY | MKS Juvenia Wrocław |
MU18-66 (20) |
1. | Ruslan KOROP | MUKS KOKORO |
2. | Edhar HALSTIN | Ukraina MSMS |
3. | Mark CHEREDNICHENKO | Ukraina MSMS |
3. | Volohov DANIIL | yarclub |
5. | Damian SZAŁACHA | MKS Juvenia Wrocław |
5. | Stanisław BOGUSZ | KS JUDO TIGERS |
7. | Maciej WILCZEWSKI | Uczniowski Klub Sportowy Opty |
7. | Filip BOGDAŃSKI | MKS Juvenia Wrocław |
MU18-73 (18) |
1. | Ivan TEREKHOV | Ukraina MSMS |
2. | Damian BIAŁECKI | Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Nikodem STASZAK | ULKS Ippon Jarocin |
3. | Aleksander BRZOZOWSKI | ku azs ukw Bydgoszcz |
5. | Adrian KASIŃSKI | MUKS KOKORO |
5. | Mateusz SADOWSKI | WKS Flota Gdynia |
7. | Dawid ZALAS | MKS Juvenia Wrocław |
7. | Mateusz WITKOWSKI | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. |
MU18-81 (11) |
1. | Jakub BORYSIAK | UKS Kodokan Toruń |
2. | KRYSTIAN PERCHUN | STOWARZYSZENIE TATAMI STRZEGOM |
3. | Michał DŻUSAJEW | KS JUDO TIGERS |
3. | Jakub NOWAKOWSKI | UKS Kodokan Toruń |
5. | Paweł GOŁASZEWSKI | UKS Judo NIPPON |
5. | Maciej DĘBOWSKI | UKS Judo NIPPON |
7. | Wiktor MIKA | KS JUDO TIGERS |
7. | Dmytro VERICHEV | MUKS KOKORO |
MU18-90 (7) |
1. | Kacper GRZEGORCZYK | MKS Juvenia Wrocław |
2. | Jan GORZELAK | KS JUDO TIGERS |
3. | Maksym DERIUGIN | ku azs ukw Bydgoszcz |
3. | Wiktor JANKOWSKI | Klub Sportowy START w Radomiu |
MU18p90 (7) |
1. | Wojciech SZULC | Klub Sportowy Judo Gwardia w K |
2. | Szymon ŁASTOWSKI | Klub Sportowy Judo Gwardia w K |
3. | Norbert TOMASZEWSKI | UKS Judo Tuliszków |
3. | Marcin KAPUŚCIŃSKI | UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |